Světle modrý strop v obývacím pokoji se stěnami v neutrálních barvách a s velkými klenutými okny
Začněte nový příběh s barvou BLANKYTNĚ MODRÁ™

Začněte nový příběh s Barvou roku 2022 Dulux

Nejlepší způsob jak přetvořit svůj domov? S novým přístupem k barvám. Paleta salónových barev v kombinaci s Barvou roku 2022 BLANKYTNĚ MODRÁ™ od Dulux vám poskytne všechny ingredience, které budete potřebovat pro nový začátek...

Vezměte vzdušné odstíny Barvy roku BLANKYTNĚ MODRÁ™ Dulux, smíchejte je s jemnými bílými a teplými neutrálními odstíny z palety salónových barev a získáte dokonalý recept na proměnu vaší domácnosti. Tyto odstíny dokáží vytvořit svěží pozadí v jakékoli místnosti – čisté plátno, na kterém můžete tvořit libovolným způsobem. 

Salónové barvy použité samostatně nebo v kombinaci s jinými barvami jsou skvělým výchozím bodem pro výzdobu, protože se hodí ke všemu. Neutrální, lehké a vzdušné odstíny pomohou rozjasnit libovolný prostor, ať už jde o tradiční nebo moderní byt, minimalisticky zařízený nebo vyplněný rozmanitou směsicí kusů nábytku. 

Chcete-li svůj domov proměnit v prostor, kde si můžete osvojovat nové nápady a cítit se připraveni na cokoli, podívejte se na tyto inspirativní způsoby, jak využít salónové barvy kdekoli v domě...

1. Osvěžte si obývací pokoj dvoubarevným vzhledem

Světle modrý panel a okenní rám v obývacím pokoji se stěnami v neutrálních barvách

Vytvořte příjemné místo pro konverzaci vybudováním uvolněného posezení se svěžím lemem z barvy BLANKYTNĚ MODRÁ™. Není třeba lpět na monotónních barevných plochách – jemně zakřivený oblouk učiní místnost zajímavou. A police natřené bílou nebo neutrální světlou barvou jsou vhodné pro cokoliv – knihy, květiny nebo jednoduše kolekci věcí, které máte rádi. 

Které barvy?

T0.10.70
FN.02.77
ON.00.83
GN.01.89 

2. Rozšiřte obzory vaší ložnice

Ložnice vymalovaná světle modrou barvou s dřevěným křeslem a sochou

Vytvořte dojem neomezené oblohy vymalováním ložnice modrou barvou s Barvou roku 2022 BLANKYTNĚ MODRÁ™ Dulux. Použití stejné barvy na stěny i strop je chytrý způsob jak smazat hranice místnosti a dodat jí prostornější dojem. Vzhled završíte přidáním doplňků v přírodních odstínech a texturách. 

Které barvy?

T0.10.70

3. Dejte vaší kuchyni nový směr 

Bílá kuchyně s modrým panelem na stěně

Když vymalujete kuchyni vzdušnými neutrálními salónovými barvami, bude svěží, přizpůsobivá a snadno přístupná. A proč nepřidat do prostoru trochu barev s využitím moderního panelu v Barvě roku BLANKYTNĚ MODRÁ™ od Duluxu? Nejen, že to přitáhne pozornost k jednobarevnému akrylátovému panelu, ale také to pomůže dodat celé místnosti energický a progresivní dojem. 

Které barvy?

T0.10.70
GN.01.89

4. Definujte svůj pracovní prostor barvami

Pracovní prostor s policemi u zdi v neutrálních barvách a s modrým panelem na jedné straně

Navrstvením jemných neutrálních odstínů palety salónových barev vytvoříte dokonalý domácí pracovní prostor. Lehké, vzdušné a teplé odstíny spolu dobře fungují a dokáží vytvořit klidné a moderní pozadí pro libovolné kancelářské vybavení. Přidáním akcentu barvy BLANKYTNĚ MODRÁ™ oživíte vzhled. 

Které barvy?

T0.10.70
FN.02.77
ON.00.83

Načítání dat, čekejte prosím...