Obývací pokoj s jemně růžovými stěnami a šedou pohovkou

Vytvořte si svůj výjimečný interiér s barvou Dulux barva roku 2024

V hektickém světě potřebujeme, aby naše domovy byly místem, kde se cítíme naprosto uvolněně. Zjistěte, jak vám Dulux barva roku 2024 a naše tři nové palety mohou pomoci vytvořit váš dokonalý prostor …

V dnešním rušném a složitém světě je důležitější než kdy jindy vyčlenit si vlastní místo, kde se budeme cítit jako doma. Tento pocit vyplynul z našeho brainstormingu Trend Forecast, kde se mezinárodně uznávaní odborníci na design podělili o své názory na to, co budeme v příštích letech potřebovat od našich domovů.

Rozhovory nás přivedly k tématu pro Dulux barvu roku 2024: „Místo, kam patříte“ a k samotnému odstínu Sametový Šeřík™. Kolem tohoto jemného a pozitivního tónu jsme vytvořili tři snadno použitelné palety barev: příběh teplých barev, příběh klidných barev a příběh povznášejících barev. Každá z nich nabízí jiný způsob, jak vytvořit prostor, ve kterém se budete cítit naprosto doma.

Začněte s pozitivním základem

Sametový Šeřík™ je jemná a optimistická barva inspirovaná jemností peří a večerních mraků. Kromě toho, že je to teplý a praktický samostatný odstín, je to také skvělá podkladová barva, která je ideální pro kombinaci s mnoha dalšími odstíny. Jemná a sofistikovaná, v různých světlech nabývá různých tónů a přináší teplo do prostor orientovaných na sever a měkkost do sluncem osvětlených místností.

Vázy a květiny na poličce na pozadí jemně růžové stěny.

Zútulněte si pracovní prostor

Potřebujeme, aby každá část našeho domova působila důvěrně a přívětivě, a globální zemité tóny v našem příběhu teplých barev vytvářejí dokonalé pozadí. Pálená oranžová a Sametový Šeřík™ zde vytvářejí efekt barevného přechodu, který navodí všeobjímající jemný pocit. Chcete, aby to vypadalo takhle? Podívejte se na naše praktické video krok za krokem.

 

Jídelna se stěnami vymalovanými v barvě spálené oranžové a jemné růžové s využitím efektu barevného přechodu.

Vytvořte uklidňující kuchyni

I v rušné kuchyni může být díky správným barvám klid. Náš příběh uklidňujících barev se skládá z přírodních zelených a modrých odstínů, které mohou vnést do prostoru klid a plynulost. Zde udávají tón dvě sytě zelené barvy, kterým Sametový Šeřík™ dodává hřejivý nádech.

Zvolte pozitivní ložnici

Náš příběh povznášejících barev, v němž se mísí zasněné tóny lila a žluté, dokáže vytvořit zábavné a přátelské pozadí, aniž by místnost přeplnil. V tomto případě v kombinaci s barvou roku 2024, Sametový Šeřík™, vnáší jemná okrová barva do prostoru na spaní další vlnu tepla.

Ložnice vymalovaná jemnou růžovou a stěna za postelí vymalovaná žlutou.
Načítání dat, čekejte prosím...