Pracovní prostor v předsíni se stěnami a stropem vymalovanými jemnou růžovou barvou

Jeden pracovní prostor: čtyři zcela odlišné nálady s Dulux barvou roku 2024

Naše barva roku Sametový Šeřík™ a snadno použitelné palety vám umožňují vytvořit libovolný počet různých schémat pro domácí kancelář. 

Vzhledem k tomu, že stále více z nás pracuje z domova, je vytvoření pracovního prostoru, ve kterém chceme trávit čas, na prvním místě. Naše barva roku 2024, Sametový Šeřík™, je ideálním výchozím bodem pro jakýkoli dekorativní plán. Nejenže krásně působí sama o sobě a dodá teplo a měkkost každé domácí kanceláři, ale funguje také jako základní barva pro řadu dalších odstínů. 

Kolem ní jsme vytvořili tři barevné příběhy – teplý, klidný a povznášející, takže si snadno vytvoříte vzhled, který si zamilujete. Zjistěte, jak můžete změnit náladu jednoho pracovního prostoru pouhým výběrem jiné palety…

Jemná a optimistická

Moderní, jemná a uklidňující barva Sametový Šeřík™ dokáže vnést do místnosti pocit měkkosti a skvěle funguje i samostatně. V případě jednobarevného schématu ji zkuste natřít až ke stropu, čímž zdůrazníte útulný, obklopující pocit. 

Teplá a zemitá

Náš příběh teplých barev je o útulnosti. Kombinace barev Sametový Šeřík™ a zemité terakoty vytváří v pracovním prostoru na chodbě příjemný pocit. 

Pracovní prostor v předsíni vymalovaný jemnou růžovou a teplou terakotovou barvou.

Jednoduše klidná

Náš příběh klidných barev, který vyvažuje Sametový Šeřík™ se svěžími a plynulými odstíny inspirovanými přírodou, vám pomůže vytvořit barevný kontrast, který prostor nepřeplní. 

Pracovní prostor v předsíni s levou stěnou a stropem vymalovanými jemnou růžovou a dalšími stěnami vymalovanými zelenou

Zábavné a radostné

Snové odstíny z našeho příběhu povznášejících barev v kombinaci s barvou Sametový Šeřík™ přispívají k tomu, že prostor působí radostně a energicky. Dvoubarevné schéma vytváří decentní a příjemné pozadí domácí kanceláře.

Pracovní prostor v předsíni vymalovaný efektem dělené stěny, který kombinuje jemnou růžovou a světle lila.
Načítání dat, čekejte prosím...