Plánujte, sdílejte, malujte. S novou aplikací Dulux Visualizer.
Plánujte, sdílejte, malujte. S novou aplikací Dulux Visualizer.

Plánujte, sdílejte, malujte. S novou aplikací Dulux Visualizer.

Mobilní aplikace DULUX Visualizer vám snadnou a zábavnou formou umožní vybrat si ideální barvu.

Vhodné barvy dokáží proměnit váš domov i vaši náladu. Proto jsme vyvinuli novou aplikaci Dulux Visualizer. Snadnou a zábavnou formou vám umožní vybrat si ideální barvu.

Visualization
Visualization

Plánujte

V naší zbrusu nové aplikaci si můžete hrát se stovkami barev a sledovat, jak se vám stěny mění před očima. Nebojte se experimentovat. Určitě namícháte ideální paletu barev.

Stáhněte si do svého přístroje (telefonu iPhone či zařízení se systémem Android) bezplatnou aplikaci a nasnímejte pokoj, který se chystáte vymalovat. Poté buď využijte interaktivní režim, který vám ihned zobrazí nově zvolené barvy na vaší stěně, nebo snímky uložte jako fotografie či videa. Stačí jen klepnout na displej v místě, které chcete vymalovat, a uvidíte, jak by váš pokoj vypadal v různých barvách.

Důmyslná technologie Colour Picker vám umožní inspirovat se čímkoli z vašeho okolí, ať už je to pestrobarevný polštář nebo váš oblíbený obraz. Až naleznete barvu, která se vám líbí, aplikace ji zaznamená a ihned vám nabídne vhodnou kombinaci, která se promítne na stěny. Možnosti jsou neomezené!

Home screen
Home screen

Sdílejte

Pokud si z mnoha barev nemůžete vybrat, nehodila by se vám možnost nápady uložit a předvést je rodině či přátelům? Lze to udělat snadno a rychle. Dokonce vám pak každý může zaslat zpět svůj vlastní jedinečný barevný návrh. A pokud vás zajímá názor profesionála, můžete svou představu o pokoji ukázat odborníkovi, který vám poskytne individuální konzultaci.

Product
Product

Malujte

Když najdete tu pravou barevnou kombinaci, pomůže vám aplikace Dulux Visualizer vaši představu zrealizovat. Přímo v aplikaci můžete snadno najít nejbližší obchod. Vaše sny se stanou skutečností dříve, než se nadějete!

Značka Dulux věří, že barvy mají moc vyvolávat silné emoce. Proto je důležité, abyste se svým rozhodnutím o barevném schématu vašich stěn byli opravdu spokojení. A také se dobře pobavili!

Stáhněte si zdarma aplikaci Dulux Visualizer a užijte si svět plný barev - je na dosah ruky!

Stáhněte si zdarma App DULUX visualizer
Stáhněte si zdarma App DULUX visualizer

Stahujte zdarma

Načítání dat, čekejte prosím...