Hledáte profesionálního malíře nebo dekoratéra? Řiďte se naším průvodcem a nalezněte někoho, komu můžete věřit.
Jak si vybrat malire

Jak si vybrat malíře

Potřebujete malíře nebo dekoratéra? Zde je rada, jak nalézt někoho, komu můžete věřit.

  1. Předtím, než se podíváte na internet na seznam místních společností nebo se zeptáte kamaráda na doporučení, je důležité, abyste si přesně ujasnili, co za práci chcete provést. Připravte si seznam toho, co a kde je třeba vymalovat, a do seznamu zahrňte i nezbytnou přípravu. Pomůžete tak malíři odhadnout přesnou cenu.

  2. Vyžádejte si cenové nabídky alespoň od tří různých malířů, a pokud je to možné, navštivte je u nich doma, abyste se podívali na jejich práci osobně. Je důležité, aby uvedli cenu za všechno, včetně přípravné fáze.

  3. Nebojte se ptát. Kdo nese odpovědnost za stěhování nábytku, jeho přikrytí a následný úklid? Vztahuje se na jejich práci záruka? Je malíř pojištěn? Může poskytnout reference k svým předchozím zakázkám? Jaký je navrhovaný časový harmonogram?

  4. Zeptejte se, kdo dodá barvu. Pokud malíř, zeptejte se ho, jakou barvu používá.

  5. A konečně, důvěřujte svým instinktům. Dobrý profesionální malíř by měl být upravený, měl by přijít včas a být zdvořilý a měl by být připraven odpovědět na dotazy a nabídnout návrhy. Měl by být zanícený do malování stejně jako vy.

Načítání dat, čekejte prosím...