Přeneste velkolepé barvy přírody do interiéru svého domova

Aby mohla být pracovna místem produktivní práce, je důležité, aby byla inspirativní. Tajemstvím úspěšného designu pracovny je, že spojíte klidné prvky s povzbuzujícími.

Inspirovány přírodní scenérií se tyto odstíny zelené, hnědé a béžové nádherně doplňují. Tlumená barevná škála bohatá na zelenou a hnědou vyzařuje pokoj a pomáhá vytvořit klidné a produktivní prostředí, zatímco strop vymalovaný paví zelenou dodává prostoru trochu dramatického vzrušení.

Vytvořte barevné zóny - lépe tak udržíte pořádek

Prostor se Vám možná bude lépe udržovat uklizený a bez zbytečného nepořádku, když vytvoříte barevné zóny oddělující jednotlivé činnosti. Oddělíte tak praktický koutek, kde tvoříte, od klidné zóny s pohodlným křeslem, kde si rádi přečtete knihu a od stolu s počítačem.

Přidejte dekorace z přírodních materiálů

Pro dodržení přírodního tónu můžete pořídit dřevěný nábytek a doplňky z přírodních materiálů, jako třeba tvídové a vlněné textilie či kůži. Uspořádejte si svůj stůl a obklopte ho podněcujícími obrázky a praktickými psacími potřebami v elegantních pořadačích. Potom se usaďte, opřete se a uvolněte. Nechte své nápady proudit.

Vybrané barvy