Učiňte z obyčejného neobyčejné

V každém domově najdeme podivné přehlížené kouty, zanedbané prázdné zdi nebo zapomenutá místa, která jen čekají na to, až je objevíme a ozdobíme. Velkým trendem roku 2015 je péče o nevýrazná místa a vytváření krásy v nemastných neslaných koutech.

Nepotřebujete utratit celé jmění za nový nábytek. Místo toho použijte interiérovou barvu Dulux a vytvořte nové rámy kolem svého výhledu z oken a přiveďte pozornost k opomíjeným prvkům vašeho interiéru.

Obohaťte místnost o překrásný výhled

Na tomto obrázku je obyčejné okno zvýrazněno panelem jasné pastelové barvy, která dokonale kontrastuje s krásnou hnědo-fialovou zdí a výrazným černým okenním rámem. Jako paprsek světla, který probleskuje skrze okno, toto je chytrá technika, jak vytvořit překvapivý design a přitáhnout pozornost k ohromujícímu výhledu, který se skrývá za oknem.

Vytvořte spojení

Jiným způsobem, jak přilákat pozornost k výhledu z okna je spojení toho co je venku s tím co je uvnitř. Na tomto obrázku je vytvořena linie pomocí nanesení dvou teplých odstínů neutrálních barev, což propojuje panorama města, které vidíte oknem. Tím, že uvnitř použijeme stejné barvy, jako jsou jako jsou venku, proměníte efekt propojení a výhled z vašeho okna tím proměníte v umělecké dílo.