Vyberte si barevné schéma, které bude vyhovovat dennímu i nočnímu životu.

Když sestavujete barevné schéma kuchyně, je důležité vybrat barvy, které budou vyhovovat jak rodinné zábavě, tak večernímu posezení s přáteli. Jemné, křídové barvy, jako světlá fialová, mořská zelená a modrošedá barva kachních vajec, jsou nadčasové a přizpůsobivé.

Tyto jemné barvy mají nestárnoucí charakter, který obklopí vaše hosty pohodou, jakmile se usadí a představují také perfektní pozadí pro všechny předměty dotvářející váš rodinný styl.

Tady byly zdi natřeny smývatelnou matnou barvou Dulux v barvě Nilu, což místnosti dodává svěží vzhled.

Předejděte nepořádku chytře vyřešenými úložnými prostorami.

V rušně využívané rodinné kuchyni jsou úložné prostory velmi důležité. Zvláště když potřebujete udržet některé předměty mimo dosah těch nejmenších. Díky bílým skříňkám na obrázku místnost působí jasně a prostorně, zatímco tmavohnědé spodní skříňky uzemňují barevné schéma celé kuchyně.

Přidejte pocit tepla pomocí barev a textury

Přidejte pocit tepla pomocí barev a textury V tomto otevřeném obytném prostoru je to medově zbarvený nábytek, který láká k posezení a navozuje pocit útulnosti. Výhodou borovicového stolu je to, že když se odře, můžete jej oškrábat a znovu kdykoliv natřít.

Borovicové lavice jsou dokonalé pro ruch rodinného života, protože se na ně kdykoliv vejde ještě i neočekávaný host. Jsou zkrátka perfektní i pro improvizované společenské večeře!

Vybrané barvy