Vytvořte styl, který vyhovuje vám oběma

Máte jiný styl, než váš partner/partnerka? Možná jeden z vás miluje rozkošné ženské barvy, zatímco druhý touží po mužnějším stylu. Nenechte se odradit a vytvořte si styl, který bude vyhovovat vám oběma. Jeden z našich klíčových malířských trendů 2015 je oslava všeho, čím se lidé od sebe liší, ale zároveň podpora stylů podtrhujících harmonii.

Myslete inovativně

Použijte tento trend ve své ložnici a zkombinujte ženské a mužské barvy zcela novým, překvapivým způsobem. Tmavé, smyslné odstíny, jakými jsou khaki, břidlicová šedá a petrolejová se perfektně hodí ke světlejším barvám, jako je modrofialová, starorůžová a krémová. Tato kombinace klasických pánských a ženských barev vytvoří tradiční, elegantní styl.

Oslavujte rozdíly

Zdůrazněte doplňky a vyjádřete tak, na čem vám záleží. Tady byly použity dva portréty a umístěny nad čelo postele. Můžete také přidat měkce růžové květiny na jeden noční stolek a svíčku parfémovanou pánskou vůní na opačnou stranu. Tím, že nainstalujete dvě odlišné dekorace, které se k sobě dokonale hodí, vytvoříte odpočinkové království, ve kterém budete oba rádi přebývat.

Vybrané barvy