Chcete-li docílit nového romantického stylu, kombinujte malbu v přírodních barvách s výrazným zařízením.
Kuchyň s orientálním kobercem

Zkuste nový romantický vzhled

Vneste do svého bytu nový romantický prvek díky kombinaci malby v přírodních barvách s výrazným zařízením.

Volba správného barevného schématu vám umožní vytvořit prostory s úžasně osobitým charakterem. Navíc nabízí příležitost vdechnout nový život oblíbenému kousku nábytku nebo jinému doplňku, který kompozici uzavře.

Nachystejte scénu k romantice

Přírodní dřeva nádherně vyniknou, pokud je zkombinujete s paletou zemitých zelených.
Zelené křesílko

„Nové romantické téma znamená dívat se na věci novýma očima a vdechovat jim díky své představivosti nový život,” vysvětluje Louise Todová, Senior Color Designer ve společnosti Global Aesthetic Center. „Správně zvolená barva pozadí dokáže se starožitnými a vintage předměty hotové zázraky.”

Takže ať už chcete zakomponovat milovaný starodávný šifonér nebo úžasnou židli z druhé ruky, zamyslete se nad tím, jak by vaše stěny mohly tyto kousky zvýraznit. „Přírodní dřeva nádherně vyniknou, pokud je zkombinujete s paletou zemitých zelených,” dodává Louise.

Vyprávějte příběh

Syté barvy v kombinaci s výrazným zařízením vytvoří pokoj, který bude vyprávět...
Zemité zelené

Výrazný kousek nábytku se může stát „manifestem”, pokud ho použijete v kombinaci se směsí zajímavých a exotických předmětů. Rostliny, svícny, obrázky a osobní poklady obohatí každou barvu na stěně o svůj jedinečný příběh. Každý takový předmět by měl umět zahájit dialog a finálnímu efektu tak přidá úžasnou plastičnost.

Trocha rozmanitosti dokáže zázraky

Najděte si správnou směs barev a přidejte romantický šmrnc, aniž byste celou kompozici přehltili.
Přírodně zelený obývací pokoj

Neobvyklé a unikátní předměty vnesou do pokoje romantický prvek, ale musíte dbát na vyváženost. „Zajímavé a exotické předměty zapojujte s mírou, aby nedošlo k zahlcení prostoru,” upozorňuje Louise.

Eklektické doplňky se mohou velmi snadno změnit v excentrické, takže rozumně uvažujte v rámci celé kompozice, doplňky se snažte používat chytře a stejně tak přistupujte i k velkým kusům nábytku, které místnosti přidají šmrnc, ale nezahltí ji.

Najděte svou rovnováhu

Používejte jednoduché, ručně malované motivy, které ve schématu vaší místnosti zvýrazní jednotlivé barvy.
Přírodní ložnice

Starožitný nebo milovaný kus nábytku do prostoru vnese ráz zemitosti, který můžete oživit prvky v křiklavých barvách, aby došlo k povzbuzení stěn a zlepšení nálady. Experimentujte s použitím jednoduchých, ručně malovaných motivů, které zvýrazní jednotlivé barvy předmětů v místnosti. Dobře rozmyšlené umístění rostlin pomůže při spojování eklektických prvků. Přemýšlejte o nich jako o dalším doplňku, který zpečetí výsledný efekt pokoje.

Najděte svého romantického ducha

Stáhněte si aplikaci Dulux Visualizer, která vám napoví, jak budou tyto hutné autentické barvy vypadat v každé místnosti vašeho bytu.

{USE SECTION BELOW IF LOCAL MARKETS DON’T WANT TO USE ‘WHICH PAINTS’ SECTIONS}

Udělejte si představu s těmito barvami:

N8.51.30 / 82GG12/289
H9.09.69 / 13GY52/120
H0.35.29 / 87YY13/208
S0.10.50 / 87BG27/077
V7.11.16 / 30RB07/107
U1.09.60 / 54BB39/103