Dulux_EasyCare_Tanecnice
Dulux_EasyCare_Tanecnice

Zamilujte se na první pohled s Dulux EasyCare

Barvy Dulux EasyCare jsou ideální volbou pro místa, kde není lehké udržovat čistotu či extrémně zatěžované prostory.

Máte doma malého nezbedu? To už není problém!

Dulux EasyCare_koupelna
Dulux EasyCare_koupelna

Možná i vy plánujete výmalbu chodby, dětského pokoje nebo kuchyně. Všechna tato místa jsou každý den vystavena nežádoucím vlivům - od nenechavých ručiček našich nejmenších, které svými obtisky rády zdobí zdi, přes pocákané stěny v kuchyni až po zabahněnou zeď u botníku. Nejen pro tyto případy vám představujeme inovativní novinku na trhu emulzních barev Dulux EasyCare. Jde o vysoce omyvatelnou disperzní malířskou barvu nové generace pro nátěry stěn i stropů v interiéru, která odpuzuje vodu i nečistoty.

Dulux EasyCare ochrání Vaše stěny za každé okolnosti.

Dulux_EasyCare_Fotbalista
Dulux_EasyCare_Fotbalista

Dulux EasyCare je ideální volbou pro místa, kde není lehké udržovat čistotu – domácnosti s dětmi a zvířecími mazlíčky, ale také pro veřejné instituce jako nemocnice, školky a školky, restaurace či jiné extrémně zatěžované prostory. Nebo zkrátka všude tam, kde by stěny měly zůstat bez špíny a poškození nátěru.

Vyberte si svůj odstín!

Dulux EasyCare_vzorky
Dulux EasyCare_vzorky

Vybírat můžete z palety 45 pečlivě zvolených a skvěle kombinovatelných odstínů. Barevné spektrum je skutečně široké – sáhnout můžete po odstínech od čistě bílé, přes šeříkovou nebo melounovou až po čokoládově hnědou či námořnickou modrou.

Stačí jen otřít vlhkým hadříkem!

Dulux EasyCare je 10x odolnější než běžné emulzní barvy. Tekuté nečistoty se na povrchu vysráží do malých kapiček, které snadno sklouznou po povrchu dolů. Speciální složení barvy zajišťuje, že se nečistoty nedostanou do podkladu a díky tomu nevytvoří nežádoucí fleky. Veškeré nečistoty tak stačí snadno setřít vlhkým hadříkem. I po několikanásobném mytí zůstává nátěr bez poškození a stěny zachovávají živé a zářivé barvy. Pomocí barev Dulux EasyCare udržíte stěny vašeho domova krásně čisté!

Nyní za zvýhodněnou zaváděcí cenu pouze 399 Kč za 2,5 L balení (vystačí až na 40 m2).

Video: Podívejte se na naše barvy v akci

Načítání dat, čekejte prosím...