Pokuste se zachytit duši Afriky! Vymalujte svůj obývací pokoj teplými neutrálními odstíny a vyzdobte ho doplňky z přírodních materiálů a etnickými uměleckými kousky.
Zachytte dusi Afriky

Zachyťte sílu a duši Afriky

Zachyťte zemité barevné tóny afrického kontinentu a použijte teplé neutrální barvy.

Pozvěte k sobě esenci Africké atmosféry

Divoká Afrika kouzlí úchvatné obrazy velkolepé krajiny, od horských masivů až po nekonečné savany. Pokuste se zachytit kouzlo rozlehlých plání Afriky tím, že k výmalbě svého obývacího pokoje použijete paletu teplých neutrálních barev. Ty jsou inspirovány právě krásou afrického kontinentu.

Neutrální malířské plátno

Kombinujte různé tóny zemitých barev, jako je zlatý okr, rezavá červená a sytá červenohnědá, které symbolizují škálu barevných tónů různorodé africké krajiny.

Použít můžete dvě nebo tři chladnější neutrální barvy na zeď a strop, které vytvoří tlumené pozadí, a potom k nim přidat teplou žlutohnědou jako zdůrazňující barvu. Na tomto obrázku vytváří odstíny hnědošedé dokonalé pozadí pro kousky etnického umění.

Výrazné etnické akcenty

Zjistíte, že červená a černá představují perfektní zdůrazňující barvy, které toto barevné schéma doplní. Vsaďte na jednoduchý nábytek, jako je pohovka z měkké kůže či dřevěný stůl. Doplňky volte přírodní, ideální jsou bavlněné polštáře a sisalový kobereček. Potom se posaďte, odpočívejte a sněte o africké divočině.