Středně zelené stěny s okenním rámem natřeným na modro
Vneste dovnitř nádech přírody se zelenými a modrými odstíny

Vyzkoušejte barvu BLANKYTNĚ MODRÁ™ spolu s Barvou roku od Dulux

Otevřený prostor, čerstvý vzduch, skvělé venkovní prostředí – naše potřeba přírody nebyla nikdy tak hmatatelná. Módní zelené a modré odstíny palety skleníkových barev v kombinaci s Barvou roku 2022 BLANKYTNĚ MODRÁ™ od Dulux mohou dodat každé místnosti dojem propojení se světem přírody. Tady jsou čtyři jednoduché způsoby použití...

Pociťovat spojení s přírodou je dobré pro duši. A ať už žijete na venkově nebo ve městě, můžete do svého domova vnést svěžest světa přírody s jeho zelení, denním světlem a barvami. 

Barva roku 2022 BLANKYTNĚ MODRÁ™ od Dulux je lehký, vzdušný a oživující odstín, který dokáže okamžitě osvěžit váš obývací prostor. Funguje přirozeně se skleníkovými barvami – paletou plnou odstínů inspirovaných světem kolem nás, od mechově zelené až po neutrální barvy přírody. 

Ať už se rozhodnete použít pouze jeden nebo dva odstíny nebo navrstvit několik odstínů dohromady, tyto barevné kombinace dodají každé místnosti závan čerstvého vzduchu a vnesou do ní pozitivní účinky přírody.

1. Proměňte strop v oblohu

Bledě zelené stěny s modře vymalovaným stropem

Stropy jsou často vymalovány jasně bíle, ale proč nezvolit barvu? Barva BLANKYTNĚ MODRÁ™ je ideální volbou pro strop – poskytuje lehký a vzdušný dojem neomezeného prostoru v každé místnosti. Zkuste ji zkombinovat s chladnými a klidnými jemnými zelenými stěnami z palety skleníkových barev a získáte svěží pocit zavinutí, díky němuž co nejlépe využijete denní světlo. 

Které barvy?

R1.10.65
N1.06.61
T0.10.70

2. Propojte se s barvou

Ložnice s dveřmi natřenými na zeleno a stěnami v modré barvě

Dopřejte ložnici svěží a otevřený dojem s Barvou roku od Dulux a skleníkovými barvami. Použitím jemné zelené a šedomodré barvy na spodní části stěn a dřevěné prvky a vymalováním horní části barvou BLANKYTNĚ MODRÁ™ přitáhnete pozornost vzhůru a vytvoříte dojem větší výšky. Smíchejte přírodní doplňky se zelení a vytvoříte dokonalou oázu. 

Které barvy?

T0.10.70
S0.10.50
F3.28.38

3. Hrajte si s barvami v kuchyni

Kuchyně s otevřenými policemi s modrozelenou stěnou v pozadí

Otevřené police v kuchyni nebo v jídelně jsou působivější, když jsou připevněny na barevnou stěnu. Tady skleníkové barvy umístěné vedle Barvy roku 2022 BLANKYTNĚ MODRÁ™ od Dulux vytvářejí příjemné pozadí pro jednoduché police. Tyto odstíny oblohy, trávy, listí a rostlin jsou ideální i pro zvýraznění doplňků z přírodních materiálů, jako je dřevo nebo keramika ruční výroby. 

Které barvy?

J5.03.71
N1.06.61
T0.10.70

4. Vneste do studovny kus přírody

Stůl před světle zelenou cihlovou zdí s modrým lemem

V domácí kanceláři dobře fungují vzdušné přírodní barvy, protože změkčují „technický” prostor. Rozhodněte se pro světlejší odstíny z palety skleníkových barev, abyste co nejlépe využili přirozeného denního světla, a olemujte si pracovní prostor lemem z Barvy roku 2022 BLANKYTNĚ MODRÁ™ od Dulux, která dodá prostoru povznášející, osvěžující dojem. 

Které barvy?

S9.03.81
J5.03.71
T0.10.70

Načítání dat, čekejte prosím...