Rádi byste měli domov, který bude vyjadřovat váš styl a osobnost? Zkombinujte několik vrstev barev a materiálů – jeden z trendů do interiéru na rok 2015.
Vytvorte si utulne hnizdecko vrstvenim

Vytvořte si útulné hnízdečko vrstvením

Vrstvěte barvy, nábytek a látky. Získáte domov ve svém stylu.

Milujte své vrstvy

Naše životy mají stále víc a víc rozměrů. Čím pozorněji se člověk dívá, tím víc detailů vychází na povrch. Vyjádřete svoje názory designem – vytvořte bohatý vrstvený vzhled použitím barev, látek a nábytku.

Paleta pastelových barev

Ztělesněním tohoto trendu jsou jemné, sluncem prozářené pastelové barvy, které vám nostalgicky připomenou dětství – třeba žlutá v barvě vaječného žloutku, teplá cihlová, růžová s nádechem do červena, matná modrá nebo lila.

Když je doplníte teplými neutrálními odstíny, například v barvě světlého pergamenu nebo pískové, zjistíte, že tato nádherná paleta barev vám přináší lepší náladu a větší klid.

Dejte tomu styl

Přihlaste se k tomuto trendu. Nepoužijte jenom jeden samostatný odstín, ale různé shluky a skupinky barev. Tento motiv pak rozveďte výběrem nábytku v decentních neutrálních odstínech, třeba v barvě světlého nebo medového bukového dřeva. Výběrem vhodných látek a dekorací pak přidejte další vrstvy, abyste přispěli k vytvoření dojmu hloubky.

Zjistíte, že tento mnohovrstvý přístup odráží hektický svět kolem nás a neotřelá paleta barev navozuje úžasnou uklidňující atmosféru vhodnou na relaxaci.