Chystáte se malovat otevřenou obytnou místnost, která slouží jako kuchyň i jídelna zároveň? Tento černo-růžový barevný design je pro každodenní život ideální.
Vytvorte elegantni otevrenou obytnou kuchyn

Vytvořte elegantní otevřenou obytnou kuchyň

Zkuste ve víceúčelové místnosti zkombinovat barvu růží se smělou černou.

Ve dne i v noci

Jeden z nejvytíženějších pracovních koutů domova, otevřená obytná kuchyň a jídelna zároveň potřebují splňovat požadavky na rušný každodenní život stejně jako na večerní posezení s přáteli.

Takže když dojde na to, jaký vybrat barevný design, je důležité myslet na ty odstíny, které budou vyhovovat jak večerním posezením dospělých, tak každodennímu sezení nad domácími úkoly dětí.

Je prostřeno aneb stylový banket

V tomto designu kuchyně jsme zkombinovali tlumenou starorůžovou se smělou černou. Tato růžová představuje veselý tón barvy ideální pro den, a zároveň spoluvytváří elegantní atmosféru během večera. Černá, kterou jsme použili, vytváří protiváhu růžové a zajišťuje prostoru sofistikovaný vzhled pro dospělé. Zároveň však neupírá místnosti atmosféru energie a zábavy.

Nenuceně elegantní

Ještě zdůraznit tento barevný design můžete tím, že zvolíte nábytek v přírodních neutrálních barvách. Použít můžete třeba skříňky z tmavého dřeva s kovovými povrchy.

K ukotvení celého stylu použijte také bytové textilie v barvě starorůžové. Použít můžete třeba růžový a tmavě červený orientální kobereček. Bytové doplňky s čerstvými květinami a svíčkami – je čas začít plánovat další posezení s přáteli!