Barevný trend „Tolerance možností“ znamená používání zralých odstínů pro vytvoření promyšleného domova.
Vytvorte promysleny interier díky zralym odstinum

Vytvořte promyšlený interiér použitím zralých odstínů

Čerpejte inspiraci z této pečlivě vybrané palety barev.

Ve světě plném nejednoznačnosti je určitě něco velmi uklidňujícího na matematice a vědě. Zatímco jazyky se mění, čísla zůstávají stejná, sjednocují nás bez ohledu na to, kde ve světě jsme.

Tento barevný trend nám ukazuje, abychom se podívali na své domovy analytickým způsobem; stanovili si jasné cíle, abychom mohli žít co možná nejlepší život. Odstíny, které tvoří tento trend, jsou důmyslné a elegantní: pečlivě uspořádaná směsice mužských neutrálních barev, jako je tmel, sádra a cihla, s výraznými akcenty barev, jako je tmavá smaragdová, jasná petrolejové, šarlatová a okrová.

Pokud se Vám zamlouvá vytváření promyšleného interiéru, proč nezkusíte začlenit některé z klíčových neutrálních barev tohoto trendu do vašeho stávajícího designu? Tyto zralé a uvážlivé neutrální barvy fungují dobře, pokud se spojí s přírodními materiály, jako je tmavé dřevo, mramor, dub a beton. Pokud byste rádi přidali grafický rozměr, použijte šablonu a na stěnu, na níž chcete upoutat pozornost, namalujte smysluplné číslo ve svěžím barevném akcentu, jako je petrolejová nebo šarlatová.