Vybíráte si barvy pro svou domácí kancelář? Nechte se inspirovat přírodními barvami a pro vytvoření klidného místa ke studiu vytvořte zemitou kombinaci zelených a hnědých tónů.
Vytvorte klidnou studovnu michanim zelenych odstinu barev

Vytvořte klidnou studovnu mícháním zelených odstínů

Nechte se inspirovat velkolepou zelení přírody.

Přeneste velkolepé barvy přírody do interiéru svého domova

Aby mohla být pracovna místem produktivní práce, je důležité, aby byla inspirativní. Tajemstvím úspěšného designu pracovny je, že spojíte klidné prvky s povzbuzujícími.

Inspirovány přírodní scenérií se tyto odstíny zelené, hnědé a béžové nádherně doplňují. Tlumená barevná škála bohatá na zelenou a hnědou vyzařuje pokoj a pomáhá vytvořit klidné a produktivní prostředí, zatímco strop vymalovaný paví zelenou dodává prostoru trochu dramatického vzrušení.

Vytvořte barevné zóny - lépe tak udržíte pořádek

Prostor se Vám možná bude lépe udržovat uklizený a bez zbytečného nepořádku, když vytvoříte barevné zóny oddělující jednotlivé činnosti. Oddělíte tak praktický koutek, kde tvoříte, od klidné zóny s pohodlným křeslem, kde si rádi přečtete knihu a od stolu s počítačem.

Přidejte dekorace z přírodních materiálů

Pro dodržení přírodního tónu můžete pořídit dřevěný nábytek a doplňky z přírodních materiálů, jako třeba tvídové a vlněné textilie či kůži. Uspořádejte si svůj stůl a obklopte ho podněcujícími obrázky a praktickými psacími potřebami v elegantních pořadačích. Potom se usaďte, opřete se a uvolněte. Nechte své nápady proudit.