Jídelna se stěnami v broskvové, žluté a slámové barvě

Vytvořte harmonický a radostný prostor s Dulux Barvou roku

Barvy Buzz, inspirované přírodní atmosférou a biodiverzitou luk, prérií a kvetoucích lučin, mohou vnést do každé místnosti vašeho domova pocit vitality a radosti. 

Naše paleta Buzz čerpá inspiraci z výjimečných přírodních ekosystémů – představte si krásné louky, které jsou domovem travin, lučních květin, motýlů a včel. Zářivé barvy této palety použité v našich domovech vytvářejí bohatý, energický prostor, který působí hravě a vyvolává radost.

Odstíny Buzz jsou ideální pro odvážné vyjádření a vnesení osobitosti do vašeho domova. Buďte kreativní s geometrickými tvary, vytvořte dramatický kontrast s dělenými stěnami nebo zvýrazněte ústřední body v místnosti chytrými barevnými kontrasty.

Vyzkoušejte tyto čtyři hravé nápady na výzdobu pomocí Dulux barvy roku, OBILNÝ KLASTM, a palety Buzz. 

Využijte grafické prvky v obývacím pokoji

 

Buďte v obývacím pokoji odvážní a kombinujte barvy a hrajte si s jejich efekty; paleta Buzz se zaměřuje především na kombinování. Zde je kruh namalovaný v barvě OBILNÝ KLAS TM veselým a nečekaným prvkem na pozadí jemně růžové stěny, který přispívá k hřejivému a zářivému dojmu.

 

Které barvy?
C2.06.68
G0.16.68

Pastelově růžové stěny v obývacím pokoji s namalovaným zlatým kruhem.

Vytvořte v ložnici kontrast

 

Výrazné, ale harmonické barvy Buzz jsou stvořené k tomu, aby spolu fungovaly, a tak se pusťte do kreativního řešení rozdělených stěn. Zde je část v jemné růžové barvě vymezující prostor postele, zatímco zbytek místnosti je vymalován barvou roku 2023, OBILNÝ KLASTM. Tato kombinace vytváří zábavný, teplý a příjemný prostor.

 

Které barvy?
C2.06.68
G0.16.68
B1.18.51

Pohled dveřmi do ložnice se svisle dělenou stěnou v růžové a slámově žluté barvě.

Vneste do kuchyně sluneční světlo 

 

Barvy Buzz, inspirované odstíny, které najdete na louce plné květin, se spolu dobře snášejí a dají se snadno vrstvit. Zde kombinace barev OBILNÝ KLASTM a sytě žluté oživují tuto kuchyni. 

 

Které barvy?
G0.16.68
F8.31.69

Kuchyně s jasně žlutými policemi

Zajímavého efektu dosáhnete barevnými kontrasty

 

Jednoduchou technikou barevných kontrastů snadno vytvoříte výrazný dojem a nic nezkazíte kombinací jakéhokoli odstínu z palety Buzz s barvou OBILNÝ KLASTM. V této pracovně působí pastelově růžové schodiště decentně na pozadí stěn a stropu vymalovaných barvou roku. Dokonalou tečkou je sladěný nábytek a doplňky ve stejném odstínu růžové.

 

Které barvy?
G0.16.68
C2.06.68

Pracovna se schodištěm vymalovaným pastelově růžovou barvou
Načítání dat, čekejte prosím...