Vytvořte si v ložnici úžasné ústřední místo v podobě ručně malovaného čela postele. Ukážeme vám, jak na to.
Vytvorte si vlastni malovane celo postele

Vyjádřete svůj styl malovaným čelem postele

Malované čelo postele je úžasným ústředním bodem.

Malované čelo postele představuje vynikající způsob, jak v ložnici vytvořit místo, které okamžitě upoutá pozornost. Přečtěte si, jak na to:

1) Nejprve si vyberte vhodné barvy, které budete chtít použít na čelo své postele. Doporučujeme vám vybrat si základní barvu, která ladí s barvami ve vašem interiéru. U detailů pak využijte hru kombinování odstínů

2) Postavte postel na její standardní místo a změřte si, jak velké čelo byste chtěli jako dekoraci na zeď namalovat. K nakreslení obrysu čela na stěně použijte křídu. Pokud si netroufnete kreslit přímo na zeď, můžete zkusit vystřihnout tvar z podkladového papíru a použít ho jako šablonu.

3) Odsuňte postel od stěny a prostor naznačený křídou vymalujte vybranou základní barvou na zeď. Použijte vhodné štětce – na okraje malý dekorační, na výplň pak větší štětec.

4) Jakmile základní barva zaschne, naznačte si barevnou křídou vzory, které byste chtěli namalovat. Pro vytvoření detailů jsou ideální testerové barvy. A nedělejte si hlavu z toho, když vzory nebudou naprosto přesné – vaší dekoraci to jen dodá na osobitém stylu!

5) Jakmile bude nátěr zcela zaschlý, přesuňte postel zpět na původní místo. Můžete doplnit pár polštářů v barevných odstínech, které budou dokonale ladit k vašemu krásnému čelu postele.