Hledáte nápady na změnu designu? Nechte se inspirovat svou vlastní skříní a vytvořte domov, který odráží váš vlastní módní vkus.
Vtisknete svuj modni styl do designu sveho domova

Vtiskněte svůj módní styl do designu svého domova

Vytvořte domov, který odráží váš vlastní módní styl.

Je váš módní styl...

Jemný a ženský?

Jestliže vaše skříň ukrývá jemné odstíny, jako jsou tóny růžové, světle modré, a křídově zelené, zkuste vpravit pastelové barvy i do barevné škály svého domova.

Zkombinujete-li teplé neutrální barvy, jako je ústřicová a slonovinová s tlumenými pastely, například zmrzlinovou oranžovou a ruměncovou růžovou, získáte jemný, dospělý styl.

Zkombinujete-li fialovou se světle zelenou a s textilními doplňky v neutrálních barvách (třeba sisalový kobereček a proutěné košíky), docílíte vzhledu, který kopíruje přírodu.

Jasný a plný barev?

Pokud tíhnete spíše k jasnějším barvám spektra, dejte nový barevný háv také svému domovu ! Abyste dosáhli maximálního efektu, zkombinujte neutrální barevné schéma s velmi výraznými barevnými záblesky. Použijte petrolejovou, oranžovou, nebo safírovou či citronově žlutou.

Nebo, pro trochu méně šokující vzhled, ozdobte svůj domov stojacími lampami ve světlých barvách a jedním či dvěma odvážnějšími uměleckými díly.

Černý a bílý?

Nekonečně nadčasová kombinace černé a bílé nemá chybu – ať už v módě nebo bytovém designu.

Tajemství, jak dodat této klasické kombinaci moderní šmrnc, je ve vytvoření vysokého kontrastu mezi oběma barvami. Jednoduše zkombinujte černou, tmavošedou a svěží bílou. Pokud máte ve vašem domově nějaké zajímavé architektonické prvky, které chcete zvýraznit, natřete je v odlišných odstínech černé, šedé a bílé.