img1

Jak kombinovat Dulux Barvu roku s nadčasovými tóny

Vytvořili jsme několik jednoduchých barevných kombinací, které promění vaši domácnost s využitím Dulux Barvy roku 2021, Hnědý topaz. Tyto nápadité způsoby oživení místnosti kombinací tradičních a moderních žlutých a hnědých tónů jsou dobrým receptem na prostor plný klidu a rovnováhy…


 

Dulux Barva roku 2021, Hnědý topaz, je teplá přírodní neutrální barva, která působí dojmem jednoduchosti. Podpůrný a rovnovážný účinek této barvy funguje jako pevný základ pro jakýkoli interiér a nechá vyniknout ostatní odstíny. 

Klasické a moderní žluté, okrové a jemně hnědé odstíny z naší nadčasové palety barvu Hnědý topaz (E7.10.53) skvěle doplňují a společně dodají vaší domácnosti nádech pozitivity a inspirace. Tyto teplé, přizpůsobivé tóny mohou fungovat v moderním i tradičním prostředí a jakákoli místnost díky nim může zářit novotou. 

Nadčasové barvy jsou povzbuzující, aniž by byly křiklavé, a mohou vytvořit pozitivní, harmonické pozadí k jakémukoli nábytku. Podívejte se na čtyři nápadité způsoby použití…


1. Nadčasový obývací pokoj s moderními i klasickými barvami

img2

Barva Hnědý topaz ve spojení s nadčasovými pískovými a měděnými tóny vytvoří teplé, neutrální pozadí, které se dobře hodí k různorodému nábytku. Vyzkoušejte zajímavé malířské techniky, jako jsou vodorovné barevné pruhy, které místnosti dodají zajímavý a osobitý vzhled. 

Které barvy?
E7.10.53 Hnědý topaz
F4.06.78
D0.22.41
E5.37.44

 

2. Geniální rovnováha v ložnici

img3

Sytě zlatá stěna dodá ložnici půvabný nádech. Odlehčení proužkem v barvě Hnědý topaz olemovaným světlejším tónem místnost oživí, aniž by to působilo rušivě. Vše doplňte přírodními materiály příjemnými na dotek, abyste se v ložnici cítili vždy dobře. 

Které barvy?
E7.10.53 Hnědý topaz
F4.06.78
F1.34.58


3. Moderní jídelna s grafikou v klasických barvách

img4

Buďte kreativní a pohrajte si na stěnách jídelny s křivkami v doplňkových nadčasových barvách s efektem v různých částech prostoru. Díky tomu, že tyto tóny se přirozeně doplňují, nepůsobí ani takto výrazné obloukové tvary rušivě. 

Které barvy?
E7.10.53 Hnědý topaz
E4.22.49
E5.03.82

 

4. Dodejte stěně studovny trochu energie

img5

Je známo, že klidné, neutrální tóny mají příznivý vliv na učení, a proto jsou naše nadčasové barvy ideální pro studijní prostor. Spojením různých tónů prostor ozvláštníte a dojem doplníte Dulux Barvou roku, Hnědý topaz. 

Které barvy?
E7.10.53 Hnědý topaz
G0.16.68
F8.31.69

Načítání dat, čekejte prosím...