Plánujte, sdílejte, malujte s DULUX Visualizer
Plánujte, sdílejte, malujte

Předveďte své barevné nápady přátelům, rodině či odborníkovi a nechte si od nich poradit. Aplikace Dulux Visualizer vám to umožní.


Home screen
Home screen

Zážitky jsou zábavnější, když si je užíváte společně se svými blízkými. Značka Dulux věří, že totéž platí i o barvách.

V naší nové aplikaci Dulux Visualizer si můžete vybrat ze stovek barev. Vyzkoušejte různé kombinace. Určitě namícháte ideální paletu barev a pak se o ní můžete poradit s přáteli, rodinou či profesionálem.

Díky aplikaci Visualizer můžete své nápady snadno předvést ostatním. Stačí nasnímat pokoj, který chcete vymalovat, a dotykem obrazovky si vybrat barvu.

Po uložení fotografií či videí do projektu můžete své nápady na dekoraci pokoje pouhým dotykem zaslat e-mailem, sdílet na Facebooku či Twitteru a předvést je světu!

Svůj život sdílíme se svou rodinou a nejbližšími přáteli. Je logické, že se s nimi chceme poradit i o tom, v jakých barvách si zařídíme domov.

Své blízké můžete požádat i o jejich vlastní barevné tipy na dekoraci stěn a podívat se, jak by jejich představy vypadaly v praxi.

Colour overview
Colour overview

Pokud by vás zajímalo, co o vašich barevných nápadech soudí profesionál, můžete své návrhy na dekoraci pokoje předat odborníkovi, který vám poskytne individuální konzultaci. Záleží jen na vás.

Ať už dáváte přednost intenzivním a tmavším odstínům, nebo máte raději lehčí pastelové barvy, v nové aplikaci Visualizer si zábavnou formou můžete vytříbit své barevné představy. Fantazii se meze nekladou a podělit se o nápady s druhými se vždy vyplatí!

Stáhněte si zdarma aplikaci Dulux Visualizer a inspirujte ostatní svými originálními barevnými kombinacemi! K dispoziici je jak verze pro Android, tak pro Apple.

Stáhněte si zdarma App DULUX visualizer
Stáhněte si zdarma App DULUX visualizer

Aplikaci si stáhněte zdarma pro zařízení iOS i se systémem Android.

Načítání dat, čekejte prosím...