Podívejte se, jak Džínová vzpomínka, barva roku 2017, změní váš byt.
Modrý obývací pokoj

Představujeme barvu roku 2017

Popelavě modrá, nepostradatelná barva roku 2017, je dokonalou volbou pro každý dům.

Při navrhování barvy roku jsme dali dohromady paletu, která využívá široké spektrum modří, takže si zaručeně vyberete takovou, která se hodí pro vás i váš životní styl.

Samotná Popelavě modrá do této palety zapadá perfektně. Je přirozeně uklidňující a disponuje i dalšími vlastnostmi, které se mění v závislosti na barvě, s níž ji budete kombinovat. Můžete ji proto použít pro celou řadu různých prostředí po celém domě.

Univerzální soulad

Tým společnosti Global Aesthetic Center každoročně hostí experty na design z celého světa. Během několika dní tito odborníci hovoří o trendech ve skutečném světě a o volbě barev, které vidíme v interiérech, architektuře, v módě, ale i v širších sociálních trendech.

Díky jedinečné směsi názorů objevili téma, které zachycuje náladu okamžiku i barevné trendy, které ji zachycují.

Nové perspektivy

Ústředním tématem setkání pro rok 2017 byl život v novém světle. Opíralo se o otázku, jak po celém světě přehodnocujeme a oceňujeme každodenní avšak zásadní prvky života.

Stále větší důraz se přitom klade na hledání rovnováhy, a to mezi pracovním a domácím prostředím, přírodou a výtvory člověka nebo mezi soukromým a společným životem.

Proto se modrá stala pro náš tým logickou volbou. je to barva každodenního života, od blankytně jasné oblohy po džíny v našem šatníku.

Modrá pro všechny

Modrá je barva každodenního života a do ložnice vnáší uvolňující přirozenou atmosféru.
Modrá ložnice

„Líbí se mi, že toto téma oslavuje každodenní život,” přiznává Heleen van Gentová, kreativní ředitelka společnosti Global Aesthetic Center. „Míří tak na všechny lidi na světě.”

„Je to barva džínů i královského hermelínu. V přírodě jde navíc o nádhernou svěží barvu. Tuhle barvu má každý rád a každý se na ni rád dívá, a proto jsme se s přihlédnutím k ústřednímu tématu letošního ročníku shodli na této modři.”

Univerzální modř

Džínová vzpomínka, barva roku 2017, je mimořádně univerzální, takže se velmi dobře hodí pro každé uspořádání.
Modré motivy na stěně

Všechny tyto aspekty se zpětně odrážejí ve způsobech dekorování našich domovů, tedy prostředí, které je pro nás mimořádně osobní a které bychom měli ovládat my. Na barvě Popelavě modrá je úžasné to, že vypadá úplně jinak podle toho, jak a kde ji použijete.

Tým pak vybral další čtyři témata a doplňující palety, které tuto univerzálnost podtrhují.

Získejte další informace.

Seznamte se s dalšími informacemi o barvě roku 2017 i souvisejícími trendy. Chcete-li se podívat, jak tyto barvy aplikovat v reálném životě, použijte aplikaci Dulux Visualizer.

Udělejte si představu s těmito barvami:

[S0.10.50 / 87BG27/077] (/cs/barvy-detaily/s01050)

Načítání dat, čekejte prosím...