Vymalujte svůj dům akcenty blatouchově žluté pro dosažení veselého barevného designu, který na rozdíl od květin vydrží po celý rok.
Oslnte smysly blatouchovou zlutou

Oslňte smysly blatouchovou žlutou

Vyjádřete se pomocí veselých odstínů blatouchově žluté.

Podle folkloru může blatouch odhalit, zda máme nebo nemáme rádi máslo tím, že necháme květinu reflektovat svou barvu na naši kůži. Možná pro podporu této myšlenky nebude tolik vědeckých důkazů, ale blatouch je skutečně ohromující příklad návrhářských dovedností přírody. Okvětní lístky blatouchu se blýskají jako zrcadlo a odrážejí sluneční svit, zatímco okouzlující odstín žluté maximálně kontrastuje na polích se zelenou trávou, aby upoutal pozornost včel.

Přilákejte doma pozornost pomocí akcentů v jásavé blatouchové barvě. V pokojích tak okamžitě vytvoříte energetický bod. Sytě žlutá zeď je skvělým způsobem, jak vytvořit živý bod upoutání pozornosti v místnosti, která je jinak světlá a neutrální. Pokud jsou vaše zdi bílé a chtěli byste přidat jas, můžete zkusit vymalovat své dřevěné prvky a podlahové lišty světle krémovým odstínem žluté – tato barevná kombinace také pomůže opticky zvětšit malou místnost.