Chcete vytvořit eklektický, různorodý interiér? Nechte se inspirovat našimi barevnými trendy 2015 z řady nazvané "Přátelské směňování" a zjistěte, jak lze vytvořit prostor reflektující Váš osobní styl..
Nasledujte trendy a zaridte si eklekticky interier

Následujte trendy a zařiďte si eklektický interiér

Vyjádřete svůj styl vytvořením bloků odvážných barev.

Přijměte ducha spolupráce

Žijeme ve světě, který se stále více a více digitalizuje, ve světě, kde se sdílení, spolupráce a půjčování rychle stává normou. Tento různorodý přístup k vydělávání peněz se nyní dostává i do způsobu, jakým žijeme svůj život a stává se také stylem, jakým si vybavujeme své domovy.

Buďte kreativní a použijte i netypické kombinace barev

Barvy tvořící srdce tohoto trendu jsou vřelé a plné života. Středem pozornosti jsou odstíny lesního ovoce v červené a růžové, které dodávají měkkost oranžové a limetkové, a zároveň podporují bohatost okrové, čokoládově hnědé a teplé šedé.

Klíčem k eklektickému stylu je nepředvídatelnost. Vyhoďte proto všechna pravidla z okna a jděte směle do kombinování naprosto neobvyklých odstínů.

Proměňte čistou stěnu pomocí výrazných barevných bloků.

Pro vytvoření výrazné zdi, která promění celý interiér, vyzkoušejte tři nebo čtyři z těchto odstínů barev a použijte prvek barevných bloků. Tady jsme použili kombinaci rozličných odstínů růžové, oranžové, šedé a zelené. Proměnili jsme tak jednu stěnu v eklektický středobod.