Máte rádi měkké odstíny fialové, které známe z prostředí francouzského venkova? Napodobte tu romantickou atmosféru Provence tím, že vymalujete svůj domov ve fialkových a šeříkových tónech.
Romanticky styl francouzskeho venkova

Napodobte styl francouzského venkova

Nechte se inspirovat překrásnou provensálskou krajinou.

Zvolte přírodní tóny pro romantickou eleganci

Pokud máte rádi jednoduchou eleganci francouzských interiérů, proč byste nezkusili i doma napodobit jejich kouzelnou paletu voňavých levandulových polí a nekonečné modré nebe.

Okenice natřené přírodním medovým odstínem, kamenné dláždění a dlaždice z pálené hlíny se odrážejí také v barvě hlavní zdi, která má odstín meruněk. Zjistíte, že tyto teplé tóny se báječně hodí ke kouřové fialové, která se tak hojně nachází v oblasti Provence.

Použijte barvu k vytvoření zón, které připoutají pozornost.

Abyste vytvořili jemný a přesto nepřehlédnutelný prvek svého interiéru, zkuste ozdobit zárubně svých dveří měkkými odstíny barev. Použít můžete levandulovou jako na tomto obrázku, kde prvek ozdobených dveří připoutal pozornost také k místnosti za nimi.

Chcete-li podtrhnout romantickou atmosféru, přidejte nábytek v klasickém provinčním stylu a vsaďte na elegantní zrcadla a zdobené svícny.