Obývací pokoj v otevřeném prostoru v růžové a modré barvě
Namalujte uklidňující barevný vzor

Namalujte uklidňující vzor Barvou roku od Dulux

Jemná, inspirativní a radostná paleta studiových barev vytvoří prostor, kde si můžete dobíjet energii, pociťovat inspiraci a uniknout všedním starostem. Její odstíny bledě růžové, červené a oranžové barvy skvěle fungují spolu se závanem čerstvého vzduchu v Barvě roku 2022 BLANKYTNĚ MODRÁ™ Dulux.

Čerpání kreativity může být energetizující, utěšující a radostné. Všichni potřebujeme prostor, kde můžeme pociťovat inspiraci k poslechu hudby, ke čtení knihy, ke snění. Paleta studiových barev dokáže poskytnout dokonalé uklidňující pozadí s jemnými pastelovými barvami: teplé odstíny, které spolu perfektně fungují s chladnými svěžími odstíny barvy BLANKYTNĚ MODRÁ™

Ať už se rozhodnete namalovat hlavní stěnu nebo experimentovat s některou z našich kreativních malířských technik, jde o barvy, které spolu jednoduše vypadají dobře a dokáží osvěžit jakýkoli prostor ve vaší domácnosti – od největšího obývacího pokoje po ten nejmenší koutek. 

Podívejte se na naše nápady jak spojit dohromady studiové barvy kdekoli v domě a inspirujte se…

1. Rozčleňte posezení na zóny

Modrá hlavní stěna a strop v obývacím pokoji s béžovými stěnami

Lepší než namalovat celou hlavní stěnu je výborný nápad olemovat nábytek pomocí širokého panelu barev. Zde pruh Barvy roku 2022 BLANKYTNĚ MODRÁ™ Dulux pokračuje až po strop, aby poskytl zavinující vzhled s moderním, svěžím dojmem. Výsledek, se zbývajícími stěnami namalovanými přírodními neutrálními barvami, je jasný, vzdušný a inspirativní. 

Které barvy?

G0.10.75
T0.10.70

2. Vytvořte v ložnici dokonalý únik ze všedních dnů

Ložnice v pastelových barvách s namalovaným kruhem na stěně

Jemné, uklidňující a trochu oslnivé studiové barvy v ložnici skvěle fungují. Vytvořte si čtenářský koutek nebo místo, kde se na konci dne můžete schoulit – tak, že zakončíte pás stěny kruhem v odlišném doplňkovém odstínu. Bledě růžová a jasně fialová olemované vzdušnými odstíny barvy BLANKYTNĚ MODRÁ™ vytvoří jemný vzor, který bude zároveň propracovaný i uvolňující. 

Které barvy?

WN.02.77
T0.10.70
ZN.02.73

3. Přidejte do chodby pocit tepla

Tmavě růžové stěny vyhlížející na stůl a židle

V použití studiových barev spolu s Barvou roku 2022 BLANKYTNĚ MODRÁ™ od Dulux je mnoho flexibility, protože spolu tak dobře fungují. Ve velkém prostoru můžete přidat pocit tepla pomocí tmavě růžového odstínu v kontrastu proti světlému lemování. A myslete na celý prostor, nejen na jednu místnost. Přidání drobných prvků ve stejné barvě na sousední plochu pomůže, aby celý vzor vypadal kompaktně. 

Které barvy?

W9.03.68
T0.10.70
C4.30.49

4. Vyjádřete svůj postoj pomocí malby

Pestrobarevné stěny za otevřenými policemi v obývacím prostoru

Jak lépe dodat vaší domácnosti barvu a osobitost než směsicí barev za otevřenými policemi? Sladění odstínů z palety studiových barev je ideální pro jasné pozadí, které je inspirativní a vynalézavé. Jednoduše smíchejte a slaďte jednotlivé barevné bloky při výběru vašich oblíbených odstínů studiových barev spolu s lehkými a vzdušnými odstíny barvy BLANKYTNĚ MODRÁ™

Které barvy?

WN.02.77
B7.10.59
ZN.02.73 
G0.10.75
T0.10.70
C4.30.49

Fetching the data, plz wait..