Vytvořte stylový moderní obývací pokoj tím, že natřete stěny různými odstíny teplých neutrálních barev a opatříte ho nábytkem, který bude naopak v chladných neutrálních barvách.
Elegantni jednoduchost pomoci neutralnich barev

Moderní rafinovanost pomocí vrstvení neutrálních barev.

Použijte vrstvy různých odstínů barev a vytvořte stylový moderní obývací pokoj.

Vrstvěte neutrální barvy, a přilákejte tak pozornost

Je jednoduché vytvořit rafinovaný, neutrální vzorník barev. Chcete-li prostoru dodat hloubku a vytvořit zóny, které přitáhnou pozornost, natřete zeď barvami z teplé neutrální škály. Použít můžete ústřicovou barvu, a barvu kamene a písku, tak, jak je vidět na obrázku. Přidáte-li k vašemu vybavení rozličné textury materiálů jako je hedvábí a kožešina, vnesou do prostoru ještě více různorodosti.

Jednotný, moderní vzhled

Pro moderní, současný vzhled pořiďte nábytek v chladných neutrálních barvách, jako jsou různé odstíny bílé. Leštěná betonová podlaha na tomto obrázku odráží světlo směrem vzhůru a tříští jej do všech koutů místnosti, což jí dodá zajímavý pocit prostorovosti. Podlaha také odráží barvu stropu, což místnost určitým způsobem semkne.

Elegantní doplňky

Abyste vnesli teplo i do větších prostor, použijte přírodní materiály. Volte dřevěný nábytek, bavlněné polštáře a měkké vlněné přehozy.

Uvidíte, že rozličné odstíny šedé a rozmanité textury materiálů přitáhnou pozornost na různá místa v místnosti. Neutrální barevné schéma totiž nepotřebuje výraznou doplňkovou barvu. Pokud chcete i přes to vytvořit kontrast, vynikajícím trikem je, když pokoj ozdobíte několika černými doplňky. Výsledek bude vysoce elegantní.