DULUX TESTER
DULUX TESTER

Dulux TESTER - vyzkoušejte naše barvy

Revoluce na trhu barev! Vyzkoušejte naši novinku pro výběr toho správného odstínu: Dulux TESTER s integrovaným válečkem.

Značka prémiových malířských barev Dulux přináší na trh revoluční novinku Dulux TESTER. Volba správného barevného odstínu tak už nebude žádný problém. Vybírat můžete celkem z 90 odstínů – 45 odstínů barevné palety Colours of the World a 45 odstínů barevné palety EasyCare. Díky unikátnímu Dulux TESTERU si můžete zvolený odstín jednoduše vyzkoušet přímo u vás doma. K dostání v obchodech začátkem května za 29 kč.

Nejste si jistí výběrem správného odstínu pro váš domov? Vyzkoušejte si několik barev rychle, jednoduše a čistě díky novým TESTERŮM od Duluxu. Protřepete, otevřete, malujete! - je to opravdu jednoduché! 

Práce s TESTERem
Tester v akci

Výběr toho správného barevného odstínu není jednoduchý, zvláště pokud vybíráte pouze podle vzorníku. Díky revoluční novince Dulux TESTER si můžete odstín vyzkoušet přímo na vaší stěně. Snadno se pak rozhodnete, která barva bude vašemu pokoji více slušet.

Polibek tester
polibek tester

Dulux TESTER má integrovaný váleček a dávkovač. Protřepete-otevřete-malujete. Je to úplně jednoduché! K dispozici je celkem 90 testerů, které představují všechny barvy z kolekcí Colours of the World a EasyCare. Můžete si tak snadno vyzkoušet několik odstínů a vybrat ten správný. Díky Dulux TESTERU máte unikátní možnost vidět barvu přímo na vaší zdi, a to za zlomek ceny běžné plechovky s barvou. Vyzkoušejte několik odstínů, vyberte ten váš a pusťte se do malování. Volba barevného odstínu nebyla nikdy tak jednoduchá!

Načítání dat, čekejte prosím...