Kuchyně se zeleným a světle modrým akrylátovým panelem
„Jak lze otevřený prostor rozčlenit na zóny?”

„Jak lze prostor rozčlenit na zóny pomocí Barvy roku 2022 Dulux?“

Proměnit domov v multifunkční a zároveň mu dodat závan čerstvého vzduchu nemusí být tak komplikované. Stačí jen použít Barvu roku 2022 BLANKYTNĚ MODRÁ™ od Dulux a její doplňkové barvy k rozčlenění různých oblastí otevřeného prostoru. Zde jsou čtyři snadno použitelné nápady...

Ať už jsou rozměry vašeho otevřeného prostoru jakékoli, rozčlenění na samostatné oblasti mu může pomoci fungovat efektivněji, zvláště pokud plní více rolí – například jako obývací pokoj, pracovní a herní prostor. Vymalování je skvělý způsob jak toho dosáhnout, protože použití různých barev pro různé oblasti může dát prostoru identitu i bez zdí. 

Barva roku 2022 BLANKYTNĚ MODRÁ™ Dulux a její palety barev vám poskytnou ideální předpřipravené sladěné barevné vzory pro usnadnění rozčlenění na zóny. Způsob použití těchto kombinací bude záviset na zónách, které potřebujete, ale barva BLANKYTNĚ MODRÁ™ a její odstíny mohou spolu fungovat mnoha způsoby a vytvořit dojem flexibility a vnést závan čerstvého vzduchu do jakéhokoli otevřeného prostoru. 

Zde jsou čtyři jednoduché způsoby rozčlenění prostoru na zóny pomocí Barvy roku 2022 BLANKYTNĚ MODRÁ™ Dulux. Pro více nápadů se podívejte na video.

1. Vymalujte si domácí kancelář

Ložnice s modrým stropem a hnědou stěnou za postelí

Je-li relaxační prostor, jako je obývák nebo ložnice, jediným místem, kde je prostor pro stůl a židli, vyberte pozadí pro místnost, která funguje pro vše, co v ní děláte. Odstíny z palety pracovních barev dodávají teplo, zatímco strop vymalovaný barvou BLANKYTNĚ MODRÁ™ dodá místnosti svěží a vzdušný dojem a vítané propojení s přírodou. 

Které barvy?

D3.32.55
T0.10.70
E4.22.49

2. Rozdělte prostor na místo pro práci z domova a pro hry

Dětská herna se stěnou namalovanou žlutě a modře

Je-li nutné, aby prostor sloužil dvěma účelům, například jako tento dětský pokoj, je jeho rozdělení pomocí různých barev chytrým řešením. Barva BLANKYTNĚ MODRÁ™ je ten správný odstín pro inspirativní pozornost a koncentraci, zatímco sladěný odstín světle žlutohnědé je ideální pro hry. Dělicí čára v jasné barvě dodá prostoru další zvýraznění. 

Které barvy?

F9.20.70
G4.40.80
T0.10.70

3. Zvýrazněte charakter místnosti

Obývací pokoj s mezipatrem namalovaným na modro

Vyčleňte pomocí barev část větší místnosti, jako je tato kancelář v mezipatře. Definování prostoru tímto způsobem pomocí jednoho odstínu pomůže oddělit práci od odpočinku a barva BLANKYTNĚ MODRÁ™ je dokonalý světlý a vzdušný odstín ke zvýšení koncentrace. Zbytek místnosti, dokončený v jemných odstínech světle růžové a světle žlutohnědé se stane dokonalým prostorem pro odpočinek po dokončení práce na konci rušného dne. 

Které barvy?

T0.10.70
F6.55.54
B6.05.73

F9.20.70

4. Propojte pokoje barvou

Modrý kruh na hnědé zdi s modře vymalovaným pokojem za ním

Existuje-li částečné rozdělení mezi sousedními místnostmi, může barva pomoci propojit obě tyto prostory dohromady. Tady kruh namalovaný barvou BLANKYTNĚ MODRÁ™ protahuje barvu stěn a vtahuje vzdušný dojem oblohy z kanceláře do chodby. 

Které barvy?

T0.10.70
E4.22.49

Načítání dat, čekejte prosím...