Je váš módní styl...

Jemný a ženský?

Jestliže vaše skříň ukrývá jemné odstíny, jako jsou tóny růžové, světle modré, a křídově zelené, zkuste vpravit pastelové barvy do barevné škály svého domova.

Zkombinujete-li teplé neutrální barvy, jako je ústřicová a slonovinová s tlumenými pastely, například zmrzlinovou oranžovou a ruměncovou růžovou, získáte jemný, dospělý styl.

Zkombinujete-li fialovou se světle zelenou a s textilními doplňky v neutrálních barvách (třeba sisalový kobereček a proutěné košíky), docílíte vzhledu, který kopíruje přírodu.

Jasný a plný barev?

Pokud tíhnete spíše k jasnějším barvám spektra, dejte také svému domovu nový barevný háv! Abyste dosáhli maximálního efektu, zkombinujte neutrální barevné schéma s velmi výraznými barevnými záblesky. Použijte petrolejovou, oranžovou, nebo safírovou či citronově žlutou.

Nebo, pro trochu méně šokující vzhled, ozdobte svůj domov stojacími lampami ve světlých barvách a jedním či dvěma odvážnějšími uměleckými díly.

Černý a bílý?

Nekonečně nadčasová kombinace černé a bílé je kombinace, která nemá chybu – ať už v módě nebo bytovém designu.

Tajemství, jak dodat této klasické kombinaci moderní šmrnc, je ve vytvoření vysokého kontrastu mezi oběma barvami. Jednoduše zkombinujte černou, tmavošedou a svěží bílou. Pokud máte ve vašem domově nějaké zajímavé architektonické prvky, které chcete zvýraznit, natřete je v odlišných odstínech černé, šedé a bílé.