Vezměte si inspiraci z interiérů ve španělském stylu

Pokud hledáte něco, co vpraví do vašeho obývacího pokoje trochu víc nadšení, proč nevyzkoušíte tak trochu středozemní design? Syté barvy, které používají španělští designéři interiérů, jsou dokonalé, když chcete rozjasnit nudné prostory. Jen si představte teplé odstíny červené v kombinaci s bohatou oranžovou dohromady s kontrastujícími neutrálními přírodními barvami, nebo ebenově černou.

Vyvažte jasnou červenou neutrálními přírodními tóny

Odstín červené, který si vyberete, bude ovlivňovat náladu a atmosféru v pokoji. Pokud chcete vytvořit teplý příjemný pocit, zvolte červenou obsahující kapku oranžové. Pokud dáváte přednost dramatičtějšímu stylu, sáhněte po tmavších tónech, jako jsou rumělková a karmínová.

Abyste vyvážili syté tóny červené, můžete použít doplňky a textilie místnosti v neutrálních přírodních a světlých krémových barvách.

Vrstvěte textilie pro větší pocit luxusu

Chcete-li podpořit okázalou atmosféru, můžete vyzkoušet vrstvení nejrůznějších luxusních látek, jako je třeba luxusní samet a plyšové čalounění. Celkový dojem bude rudý, bohatý a opulentní – dokonalé vřelé a srdečné útočiště.

Vybrané barvy