Home screen

Zážitky jsou zábavnější, když si je užíváte společně se svými blízkými. Značka Dulux věří, že totéž platí i o barvách.

V naší nové aplikaci Dulux Visualizer si můžete vybrat ze stovek barev. Vyzkoušejte různé kombinace. Určitě namícháte ideální paletu barev a pak se o ní můžete poradit s přáteli, rodinou či profesionálem.

Díky aplikaci Visualizer můžete své nápady snadno předvést ostatním. Stačí nasnímat pokoj, který chcete vymalovat, a dotykem obrazovky si vybrat barvu.

Po uložení fotografií či videí do projektu můžete své nápady na dekoraci pokoje pouhým dotykem zaslat e-mailem, sdílet na Facebooku či Twitteru a předvést je světu!

Svůj život sdílíme se svou rodinou a nejbližšími přáteli. Je logické, že se s nimi chceme poradit i o tom, v jakých barvách si zařídíme domov.

Své blízké můžete požádat i o jejich vlastní barevné tipy na dekoraci stěn a podívat se, jak by jejich představy vypadaly v praxi.

Colour overview

Pokud by vás zajímalo, co o vašich barevných nápadech soudí profesionál, můžete své návrhy na dekoraci pokoje předat odborníkovi, který vám poskytne individuální konzultaci. Záleží jen na vás.

Ať už dáváte přednost intenzivním a tmavším odstínům, nebo máte raději lehčí pastelové barvy, v nové aplikaci Visualizer si zábavnou formou můžete vytříbit své barevné představy. Fantazii se meze nekladou a podělit se o nápady s druhými se vždy vyplatí!

Stáhněte si zdarma aplikaci Dulux Visualizer a inspirujte ostatní svými originálními barevnými kombinacemi! K dispoziici je jak verze pro Android, tak pro Apple.

Stáhněte si zdarma App DULUX visualizer

Aplikaci si stáhněte zdarma pro zařízení iOS i se systémem Android.