img1

Vše, co potřebujete vědět o Dulux Barvě roku 2021

Teplá, přírodní, neutrální Dulux Barva roku 2021, Hnědý topaz, dokáže vyvážit barvy v jakékoli místnosti. Zde se dozvíte, proč je teď v kurzu a jak ji můžete spojit s jinými odstíny a proměnit si tak celou domácnost…Naši odborníci na barvy a tým špičkových designérů z celého světa každý rok diskutují o nejnovějších světových trendech, které ovlivňují všechny části našeho života. Z naší diskuze pak vzejde jedna klíčová barva, která odráží náladu daného okamžiku – je to barevný tón, který se může uplatnit po celém světě.

Z letošní prognózy trendů nám vyšlo, že všichni přehodnocujeme, na čem nám v životě skutečně záleží. Děláme inventuru a hledáme nové a pozitivní způsoby, jak jít vpřed – posilujeme si sebedůvěru, spolupracujeme, stavíme na minulosti a plánujeme budoucnost. Změny si žádají odvahu a naše domácnost nám může k tomu být pevnou oporou a prostorem pro kreativitu. 

Dulux Barvou roku 2021 je Hnědý topaz – teplá přírodní neutrální barva, která působí vstřícným a stabilizujícím dojmem. Je to také univerzální odstín, který nechá vyniknout jiné barvy. Jak s ním můžete svou domácnost proměnit? Vybrali jsme čtyři jednoduché palety barev soustředěné na naši Barvu roku, se kterými můžete projevit svého tvůrčího ducha a odvážit se k prvnímu kroku…

 

Spojením Barvy roku 2021 s nadčasovými tóny můžete vytvořit vyvážené pozadí pro zábavu

img1

Spojte barvu Hnědý topaz (v partnerských prodejnách vám ji namíchají pod kódem E7.10.53) s našimi nadčasovými barvami a upravte si jídelnu k uvolněnosti a neformálnosti. Paleta je dobrým základem pro tradiční i moderní vybavení a funguje dobře s řemeslnými i přírodními materiály. 


 

Které barvy?
E7.10.53 Hnědý topaz 
E4.22.49
 

Výrazná ložnice se směsí hřejivých odstínů červené a růžové s Barvou roku 2021

img2

Nebojte se odlišnosti a spojte Barvu roku 2021, Hnědý topaz, s výraznými růžovými a červenými barvami z palety expresivních barev. Tyto barvy vypadají stylově s moderním nábytkem, grafickými vzory a dřevěnými podlahami.

 

Které barvy?
E7.10.53 Hnědý topaz
A5.33.39
B8.38.44
C5.39.34
 

 

Útulná a uvolněná pracovna se spojením Barvy roku 2021 s jemnými přírodními odstíny

img3

Spojení barvy Brave Ground se zemitými barvami palety Barev důvěry působí přívětivým dojmem. Jemné tóny dobře fungují s nábytkem z poloviny století a bohatou povrchovou úpravou (mědí, mramorem či sametem).

Další nápady a inspiraci k použití Barev důvěry najdete zde.
[Link to Trust Colors article]

Které barvy?
E7.10.53 Hnědý topaz
EN.01.81
E0.04 67
F1.04.56

 

 

 

Spojení s přírodou s našimi barevnými trendy pro rok 2021

img4

Barvy Země vám vnesou dovnitř kousek přírody – třeba odstíny modré a zelené vyvážené Dulux Barvou roku, Hnědý topaz. Tyto tóny dobře ladí s přírodním dřevem, renovovaným nábytkem, hezkou keramikou a pokojovými rostlinami.

 

Které barvy?
E7.10.53 Hnědý topaz
S2.18.28
T1.23.25
Podívejte se i na naše další články pro více inspirace.